İlk Kitabım Yayınlandı

Daha önce de haber vermiştim yazmakta olduğum kitaptan. Ve 1.5 yılın sonunda bitti. Bu hafta baskıdan çıkacak. Bu zorlu süreçte desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma ve sevgili okurlarıma çok çok teşekkürler.

Dahası da var, bu seneki TÜYAP İstanbul Kitap Fuarında imza günüm olacak (aslında imza saati). Eğer benimle tanışıp iki çift laf etmek isterseniz mutlaka beklerim.

25 Kasım (Pazar) günü, Saat 12:00 – 13:00 arasında, Salon 4, Stand 226′da, İkinci Adam Yayınları standında olacağım.

Kitapla ilgili daha fazla bilgi almak için kivilcimdanatese.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Son olarak da blog için bir haber. Bildiğiniz gibi Beyaz Tavşan ile aktif olarak ilgilenmeyi uzun bir süre önce bıraktım ve blogu devrettim. Bu esnada birçok yeni yazar ve site editörü arkadaşlar yerimi aldı. Yine de yazmaktan çok fazla uzak duramıyorum, ellerim kaşınıyor :) Sonuç olarak, beyaz tavşan kadar zahmetli olmayacak yeni bir bloga başlıyorum.

kivilcimdanatese.tumblr.com

Kendinize çok iyi bakın ve görüşmek üzere,

Çağdaş Bayram

avatar

About cagdas

Bu yazı, beyaztavsan.com'un kurucusu Çağdaş tarafından yazılmış özgün bir makaledir. Çağdaş, uzun süredir blogdaki yazılarına ara vererek kivilcimdanatese.com adresinde tanıtılan ilk kitabını kaleme almıştır.

4 Responses to İlk Kitabım Yayınlandı

 1. avatar
  Hakan 15/11/2012 saat 23:39 #

  Mail’ını alır almaz soluğu burda aldım, ilk tebrik benden olsun. İmza gününe mutlaka geleceğim, 1-2 kitap benim için mutlaka ayır.

  Not: Tanıman için yakama kırmızı karanfil takacağım :)

 2. avatar
  tuğçe 16/11/2012 saat 11:41 #

  ben de çok tebrik ederim gelmeyi çok isterdim hayatta hep güzel şeyler çıkar karşınıza inşallah

 3. avatar
  hilal 17/11/2012 saat 00:06 #

  tebrik ederim. mailimde yazdığım dilek burada da bulunsun isterim; hayatta karşına çıkacak karakterli insanların sayısı; kitaptaki yazı karakterlerinin sayısından bile çok olsun. amin. =)

 4. avatar
  cagdas 19/11/2012 saat 23:54 #

  Çok teşekkürler

Bir Cevap Yazın